Szkolenia

Okresowe szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy jest zgodne są programami szkoleń zamieszczonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy ( Dz. U. Nr 180 poz. 1860 z poz. zm. ) oraz wydanymi póżniej aktami zmieniającymi.

edukacja bhp
schemat szkoleń bhp

Szkolenie BHP przygotowujemy do specyficznych warunków danego środowiska pracy.

Szkolenia dla właścicieli, dyrektorów – osób zarządzających pracownikami zawierają ważne informacje
o zagrożeniach oraz profilaktyce w pracy.

Lekarze, personel pomocniczy w sektorze ochrony zdrowia w szkoleniu omawia się sposoby przeciwdziałania zagrożeniom biologicznym, chemicznym, zakłuciom sprzętem medycznym itp.

Opiekunki w żłobkach, nauczyciele przedszkolach, szkołach, placówkach oświatowych dowiadują się o profilaktycznej ochronie swojego głosu.

Pracownik administracyjno-biurowy, zawsze powinien zwrócić uwagę na eliminację zagrożeń związanych z Zespołami: Cieśni Nadgarstka oraz Suchego Oka.

E-szkolenia można zamówić poprzez system zamieszczony poniżej. Proszę wypełnić formularz, dokonać wpłaty. Po zatwierdzeniu płatności uczestnik tworzy własny profil, hasło, które jest wykorzystywane przy dostępie do e-szkolenia.

Wyświetlanie 1–9 z 13 wyników